Informační systémy kategorie ERP/CRM a WMS pro obchodní firmyVítejte na internetových stránkách společnosti CyberSoft.
Kdo jsme?
Společnost CyberSoft, s.r.o. je úspěšný výrobce ekonomických informačních systémů pro střední a větší podniky. Stěžejním produktem je ERP systém I6, vhodný pro velkoobchodní firmy. Vynikajících výsledků dosahuje u zákazníků z oboru IT.

 Co nabízíme?

Aktuality

Noví zákazníci

říjen 2016 

PASIČ spol. s r.o. 

Společnost PASIČ spol. s r.o. je největší zahradnickou firmou v Moravskoslezském kraji. Zabývá se produkcí a prodejem rostlin a pěstebního materiálu. Evidenci skladových adres pěstebních stolů včetně historie všech pohybů rostlin zajišťuje náš systém I6LM pro řízení skladu. 

EXKALIBR s.r.o. 

EXKALIBR s.r.o. se specializuje na potřeby pro výrobce nábytku, oken a dveří. V sortimentu naleznete také barvy, laky, oleje, mořidla a ředidla. 
duben 2016 

GAMACZ.CZ s.r.o. 

GAMACZ.CZ s.r.o. se specializuje na dodávky a nabídku příslušenství k mobilním telefonům a nabízí široký sortiment zboží různého druhu: baterie, pouzdra, nabíječky, kryty, náhradní díly, bluetooth produkty, hands free sady Celleden, paměťové karty, držáky do auta. 
leden 2016 

ABCtech s.r.o. 

ABCtech s.r.o. se zabývá on-line prodejem spotřební elektroniky a elektrotechniky, domácích spotřebičů, zahradní a výpočetní techniky. Nabízí síťové prvky, vybavení pro dům, dílnu a zahradu, kancelářské potřeby, osvětlení, hry, hračky, pouzdra, brašny, batohy a drogistické zboží. Dodává baterie, zdroje a nabíječky. Využívá propojení I6 s vlastním eshopem.  
září 2015 

Pilulka Distribuce s.r.o. 

Využívá propojení I6 s vlastním eshopem. Pro vyšší produktivitu logistiky zvolila náš systém řízeného skladu WMS. Pilulka Distribuce s.r.o. je online lékárnou s širokým sortimentem léků, výživových doplňků, dětské výživy a kojeneckých potřeb či kosmetických a drogistických produktů. 
červenec 2015 

COMFOR STORES a.s. 

COMFOR STORES a.s je síť obchodů s notebooky, počítači a další IT technikou s více než 110 výdejními místy. Prodejny sítě Comfor najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice. 
říjen 2014 

GIGACOMPUTER GROUP, s.r.o. 

GIGACOMPUTER GROUP se zabývá prodejem použité a nové výpočetní techniky. Notebooky a PC značek HP, IBM, Dell, Toshiba, Nec. 
srpen 2014 

TELEXION, s.r.o. 

Velkoobchodní prodejce se zaměřením na prodej síťových kabelů, optiky, telefonních přístrojů, IP kamer, rozvaděčů, měřicích a testovacích přístrojů. 
červenec 2014 

ARLES, s.r.o. 

Firma ARLES, s.r.o. byla založena v roce 1998. Specializuje se na spotřební materiál a náhradní díly pro kancelářskou techniku (kopírovací zařízení, tiskárny, faxy). 
březen 2014 

MERIDA CZECH, s.r.o. 

MERIDA CZECH, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Zabývá se výrobou a prodejem jízdních kol a cyklistických potřeb, nabízených prostřednictvím celorepublikové sítě specializovaných cyklistických prodejen Cyklo Point. 
prosinec 2013 

Radek Menšík 

Společnost Radek Menšík PERGAMEN VELKOOBCHOD vznikla v roce 2000. Zabývá se výrobou, nákupem a prodejem kalendářů , diářů, novoročenek, peněženek, kufrů, kabelek i obalů pro iPady. Rovněž zajišťuje prodej a potisk reklamních předmětů. 
říjen 2013 

AIRCOM Praha s.r.o. 

Firma AIRCOM Praha, provozující velkoobchod i maloobchod se zaměřením na dovoz a distribuci produktů pro telekomunikační technologie, je oficiálním distributorem produktů Mikrotik, Elboxrf, Ubiquity, Osbridge a dalších. Spolu s I6 využívá i náš on-line eShop, takže v rámci svého uživatelského účtu mají nyní uživatelé k dispozici online agendu svých nákupních daňových dokladů a dodacích listů se seriovými čisly. 
květen 2013 

SHARK Computers, a.s. 

Shark Computers je největším prodejcem výpočetní techniky, působícím na slovenském trhu více než 15let. V současnosti provozuje 10 maloobchodních prodejen ve všech krajských městech na Slovensku. Kromě kamenných prodejen provozuje též internetový obchod, ve kterém nabízí široký výběr produktů bílé, šedé a černé techniky. 
březen 2013 

VŠE PRO TISK s.r.o. 

Společnost VŠE PRO TISK s.r.o. patří mezi přední dodavatele a poskytovatele tiskových řešení. Hlavním zaměřením společnosti jsou dodávky spotřebního materiálu a periferií 36 předních světových výrobců, servisní činnost a poskytování ucelených tiskových řešení jak v segmentu kancelářského, CAD, GIS a grafického prostředí. 
leden 2013 

FT Trade group s.r.o. 

Internetový prodej LCD televizí, tabletů a noteboků včetně PC příslušenství je jednou z mnoha aktivit společnosti FT Trade group. Využití XML importu faktur od dodavatelů i automatického vystavování proforma faktur jí spolu se sledováním sériových čísel produktů umožňuje rychlé a bezchybné zpracování vzrůstajícího počtu zákaznických objednávek. 

Zobrazit další


CyberSoft, s.r.o.

Soukenická 996/11

702 00 Ostrava


Obchod:

+420 595 630 250

sale@cybersoft.cz


Technická podpora:

+420 595 630 220

support@cybersoft.cz